Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Quote
sv: Citera

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Medium
sv: Mellan

en: Code
sv: Kod

en: Close
sv: Stäng

en: Browse
sv: Bläddra

en: Delay
sv: Fördröjning

en: The changes have been saved.
sv: Ändringarna har sparats.

en: Undo
sv: Ångra

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Bold
sv: Fet

en: Redo
sv: Upprepa

en: Italic
sv: Kursiv

en: Underline
sv: Understruken

en: Editors
sv: Redigerare

en: Width x Height
sv: Bredd x höjd

en: Toolbar
sv: Verktygsrad

en: label
sv: etikett

en: Numbered list
sv: Numrerad lista

en: Text format
sv: Textformat

en: Alternative text
sv: Alternativ text

en: Content authoring
sv: Författande av innehåll

en: Toolbar configuration
sv: Verktygskonfiguration

en: Active toolbar
sv: Aktiv verktygsrad

en: Toolbar item
sv: Verktygsfältsknapp
