Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: OK
te: సరే

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Code
te: కోడ్

en: Close
te: మూసివేయి

en: The changes have been saved.
te: మార్పులని భద్రపరిచాం.

en: Text format
te: వచన ఆకృతి
