Medyum (1.0.1) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: On
ca: Actiu

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Core
ca: Nucli

en: Updated
ca: Actualitzat

en: n/a
ca: n/d

en: Last post
ca: Darrer article

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Off
ca: Inactiu

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Up
ca: Amunt

en: Forum
ca: Fòrum

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: in
ca: a

en: Topics
ca: Temes

en: Posts
ca: Articles

en: New
ca: Nou

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Pagination
ca: Paginació

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Text Formats
ca: Formats de text

en: Last page
ca: Última pàgina

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ca: Encara no heu creat cap tipus de contingut. Aneu a la <a href="@create_content">pàgina de creació de tipus de contingut</a> per afegir un tipus de contingut nou.

en: Book outline for @book.title
ca: Esquema del llibre per @book.title

en: Book traversal links for
ca: Enllaços relacionats de

en: First page
ca: Primera pàgina

en: By @author @time ago
ca: Per @author fa @time
