MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Configure
ar: ضبط

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: About
ar: حول
