MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Configure
ast: Configurar

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Configuration
ast: Configuración
