MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Title
de: Titel

en: Display Settings
de: Anzeigeeinstellungen

en: Display mode
de: Anzeigemodus

en: Configure
de: Konfigurieren

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Configuration
de: Konfiguration

en: General Settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Percentage (%)
de: Prozentual (%)

en: Not configured
de: Nicht konfiguriert

en: Usage
de: Verwendung

en: About
de: Über

en: Configured
de: Konfiguriert

en: Width value
de: Breite

en: Height value
de: Höhe

en: Media Settings
de: Medien-Einstellungen

en: Custom title
de: Eigener Titel

en: Display Mode
de: Anzeigemodus

en: Height unit
de: Höheneinheit

en: AI
de: KI

en: Pixels (px)
de: Pixel (px)
