MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Configure
et: Seadistus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Configuration
et: Seadistus

en: About
et: Programmist
