MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Display mode
fi: Esitysmuoto

en: Configure
fi: Määrittele

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Configuration
fi: Asetukset

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja
