MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Display Settings
hu: Megjelenés beállításai

en: Display mode
hu: Megjelenítés módja

en: Configure
hu: Beállít

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Configuration
hu: Beállítás

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Percentage (%)
hu: Százalék (%)

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Configured
hu: Konfigurált

en: Width value
hu: Szélesség értéke

en: Height value
hu: Magasság értéke

en: Media Settings
hu: Médiabeállítások

en: Save the configuration
hu: A módosított beállításokat el kell menteni az alkalmazásukhoz.
