MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
