MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang

en: Width value
id: Nilai lebar
