MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Display mode
is: Birtingarhamur

en: Configure
is: Stilla

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: About
is: Um
