MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Display Settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Display mode
it: Modalità di visualizzazione

en: Configure
it: Configura

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Configuration
it: Configurazione

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Percentage (%)
it: Percentuale (%)

en: Not configured
it: Non configurato

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni
