MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Display Settings
ja: 表示設定

en: Display mode
ja: 表示モード

en: Configure
ja: 設定

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Configuration
ja: 環境設定

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Percentage (%)
ja: 割合（％）

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト

en: Display Mode
ja: 表示モード
