MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: About
jv: Ngenani
