MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
