MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: About
km: អំពី
