MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Display Settings
kn: <b>ಪ್ರದರ್ಶಕದ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು</b>

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
