MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Percentage (%)
lt: Procentai (%)

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: Media Settings
lt: Media nustatymai
