MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Configuration
mn: Тохиргоо
