MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Configure
oc: Configurar

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Percentage (%)
oc: Percentatge (%)

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus
