MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Configure
ps: سازول

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Configuration
ps: سازول

en: About
ps: په اړه
