MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Display Settings
ro: Setările afișării

en: Display mode
ro: Modul de afişare

en: Configure
ro: Configurează

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Configuration
ro: Configurație

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre
