MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Display Settings
ru: Настройки отображения

en: Display mode
ru: Режим отображения

en: Configure
ru: Настроить

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Percentage (%)
ru: Процент (%)

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация

en: Configured
ru: Сконфигурировано
