MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Percentage (%)
sk: Percentuálny podiel (%)

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o
