MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: About
te: గురించి
