MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Your browser does not support the video tag.
th: เบราว์เซอร์ของคุณไม่สนับสนุนแท็กวิดีโอ
