MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Display Settings
uk: Налаштування відображення

en: Display mode
uk: Режим відображення

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Percentage (%)
uk: Процент (%)

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: Configured
uk: Налаштовано

en: Custom title
uk: Власний заголовок

en: Display Mode
uk: Режим показу
