MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Configure
be: Правіць

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Configuration
be: Налады

en: About
be: Аб
