MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে
