MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Display Settings
bo: མངོན་འཆར་སྒྲིག་འགོད།

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
