MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: Display Settings
da: Indstillinger for visning

en: Display mode
da: Visningstilstand

en: Configure
da: Konfigurér

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Percentage (%)
da: Procent (%)

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om

en: Configured
da: Konfigureret
