MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Display Settings
eu: Bistaratze ezarpenak

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz
