MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Display Settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Display mode
fa: نحوه نمایش

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Percentage (%)
fa: درصد (%)

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره
