MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Display Settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Display mode
fr: Mode d'affichage

en: Configure
fr: Configurer

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: Percentage (%)
fr: Pourcentage (%)

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Usage
fr: Utilisation

en: About
fr: À propos

en: Configured
fr: Configuré

en: Custom title
fr: Titre personnalisé

en: Save the configuration
fr: Enregistrer la configuration
