MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Display mode
gl: Modo de visualización

en: Configure
gl: Configurar

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Configuration
gl: Configuración

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: Configured
gl: Configurado
