MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Configure
he: הגדרות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות
