MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Configuration
hi: विन्यास

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: About
hi: के बारे में
