MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Configuration
hr: Postavke

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis
