MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە
