MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: About
ne: बारेमा
