MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Display Settings
nl: Weergave-instellingen

en: Display mode
nl: Weergavemodus

en: Configure
nl: Instellen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Configuration
nl: Instellingen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: Configured
nl: Geconfigureerd

en: Width value
nl: Breedtewaarde

en: Height value
nl: Hoogtewaarde

en: Custom title
nl: Aangepaste titel
