MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Display mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Configured
pl: Skonfigurowane
