MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Display mode
pt: Modo de exibição

en: Configure
pt: Configurar

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Configuration
pt: Configurações

en: General Settings
pt: Configurações Gerais

en: Percentage (%)
pt: Porcentagem (%)

en: Not configured
pt: Não configurado

en: Usage
pt: Uso

en: About
pt: Sobre

en: Display Mode
pt: Modo de Apresentação
