MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Configure
sl: Nastavi

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu
