MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: About
ta: பற்றி
