MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Display Settings
tr: Görüntüleme Ayarları

en: Display mode
tr: Görüntüleme modu

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında
