Memcache API and Integration (8.x-2.0-alpha6) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: enable
is: virkja

en: Value
is: Virði

en: Size
is: Stødd

en: Time
is: Tíð

en: Unknown
is: Ókent

en: status
is: støða
