Memcache API and Integration (8.x-2.2-rc1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Size
dz: ཚད།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: status
dz: གནས་ཚད་
