Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Size
az: Ölçü

en: All
az: Hammısı

en: Last access
az: Son icazə

en: Items
az: Elementlər

en: Details
az: Detallar

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: Flush
az: Qızarmaq
